Skifteleje Mobilio - højdeindstilligt

Skifteleje Mobilio - højdeindstilligt
Fritstående mobilt skifteleje med bremsehjul, der giver stabilitet og gør det muligt at låse og flytte enheden. Højden kan justeres fra 52 til 92 cm via håndbetjening med spiralfunktion. Længde og bredde fås i 120, 140, 160, 180 eller 190 cm x 70 cm. Tilbehør: sengehest, madras, centralbremse, batteri.

Klassificering
09 33 12 06 - Pusleborde, fritstående



Produktserien indeholder 5 produkter.
Produktserien indholder desuden 22 udgåede produkter. Inkludér udgåede produkter.

Tekniske data opsummeret

Tekniske data vedrørende produkt 1 til 5 i produktserien. Klik på et HMI-nr for at se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Egenskab/HMI-nr.3537886536865398654486545
Bredde (cm)7070707070
Højde, min. (cm)5252525252
Højde, max. (cm)9292929292
Længde (cm)120140160180190
Brugervægt, max. (kg)200200200200200