Alle produktoplysninger er leveret af forhandlere. Social- og Boligstyrelsen har intet ansvar for hverken indhold, oprindelse, fejl og mangler eller nogen form for skade, der måtte følge af brug af oplysningerne. Social- og Boligstyrelsen har ikke bemyndigelse til at godkende produkter, og vurderer ikke produkternes kvalitet. Ok, fjern denne besked.
Bluse til kørestolsbrugere
Produktserien med tilhørende produkter er udgået fra Easy Wear ApS 12-05-2025
Vores kørestolsbluse er designet til kvinder, som sidder i kørestol, men også til borgere med forskellige funktionsnedsættelser. Blusen gør påklædningen nemmere og komfortabel for kørestolsbrugeren, som ønsker en nemmere påklædning samtidig med, at tøjet skal være stilfuld og pænt.
Klassificering
09 03 15 01 - Bluser og skjorter
Videoklip
Produktserien indeholder 1 produkt som er udgået.
Klik på Inkludér udgåede produkter for at vise udgåede produkter og for at undersøge om produktseriens HMI-nummer forhandles af andre.