Alle produktoplysninger er leveret af forhandlere. Social- og Boligstyrelsen har intet ansvar for hverken indhold, oprindelse, fejl og mangler eller nogen form for skade, der måtte følge af brug af oplysningerne. Social- og Boligstyrelsen har ikke bemyndigelse til at godkende produkter, og vurderer ikke produkternes kvalitet. Ok, fjern denne besked.
Easy-Drink (Drikkeholdere) tilbehør til Easy-Up
Sæt med en rund og firkantet beholder til Easy-Up der gør det muligt at åbne sodavandsflasker, mælkekartoner og andre runde eller firkantede ting med én hånd. Holderen bliver suget fast til Easy-Up og fastholder så f.eks. mælk, yoghurt, vand, sodavand eller lignende.
Klassificering
24 06 03 10 - Dåseholdere
Produktserien indeholder 1 produkt. Nedenstående produkt opfylder de anvendte søgekriterier.
Easy-Drink (Drikkeholdere) tilbehør til Easy-Up
HMI-nr.
Varenr.
ED-400
Registreringsdato
01-09-2021
Sidst opdateret
20-01-2025
Egenskaber
Udviklet/velegnet til enhåndsbetjening
JA
Inkluderer produkter som understøtter enhåndsbetjening af genstande og redskaber
Pris uden moms
124,00 kr.
Pris med moms
155,00 kr.
Prøvningsoplysninger
Ingen prøvningsoplysninger 
Forhandleren har ikke dokumenteret, at produktet er prøvet efter en relevant standard. Eksempler på relevante standarder for denne type produkt
EU produktsikkerhedslovgivning 
Forhandlerens oplysninger om produktet i forhold til EUs produktsikkerhedslovgivning. Læs mere om hvad dette betyder
CE-mærket efter andre specifikke forordninger/direktiver (fx maskiner, byggevarer, lavspænding)